Budování státu: Inovace, nebo stagnace

18. ledna 2024 ve 13:30

Vysoká škola CEVRO ve spolupráci s partnery z Future Forces Forum (FFF), Asociací obranného a bezpečnostního průmyslu (AOBP) a Centrem transatlantických vztahů (PCTR) uspořádala konferenci s peroutkovským názvem: Budování státu: inovace, nebo stagnace, která se uskuteční 18. ledna 2024 od 13 hod. v prostorách Vysoké školy CEVRO, Jungmannova 17, Praha 1.

Inovace a rozvíjení nových schopností jsou klíčovým aspektem moderního světa a Česká republika si nesmí nechat ujet vlak. Proto ve spolupráci s partnery přicházíme s akcí zaměřenou na zdůraznění klíčové role inovací v ekonomice. Chceme propojit odborníky, podnikatele a zástupce státu, aby diskutovali o nejnovějších trendech a vývoji v oblastech technologie, vědy a byznysu. Program zahrnuje 3 panelové diskuse a inovační workshop.

Chceme tedy přispět k výměně myšlenek a spolupráci mezi různými sektory tak, aby se podpořilo inovační myšlení a jeho aplikace v praxi. Konference také nabídne možnost networkingu, při kterém mohou účastníci navázat nové kontakty a rozšířit své profesní sítě. Na konferenci vystoupí přední zástupci státního i soukromého sektoru.

Report o akci ZDE